ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Bard,League Of Legends Yeni Şampiyonu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (1 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

Bard

Riot Games kısa bir aradan sonra yeni şampiyonu duyurdu.Bard,The Wandering Caretaker(Kozmik Koruyucu).Şampiyonun ana özelliği düşmanlarını saf dışı bırakmak.Özellikle diğer koridorlara baskın sırasında W+Q kombosuyla skor almada diğer destek karakterlerine göre bir adım önde gibi görünüyor.Daha önce Alistar gibi kitle kontrol yetenekleri yüksek olan bir şampiyonla baskın yaparken skor almak kaçınılmaz oluyordu.Şu an Bard bu yükü tek başına üstlenebilecek.

Bard’ı eşsiz kılan diğer özelliklerinden biri de haritanın her bölgesinde gezerek takımına ve kendisine avantaj sağlayan ilk destek şampiyonu olması.Gelin şampiyonu daha yakından tanıyalım.

Bard,Kozmik Koruyucu Yetenekleri;

Bard’ın iki farklı pasif yeteneği bulunmakta.

Pasif: Kadim Tınılar>Bard’ın varlığı Adalet Meydanlarında engin tınıların belirmesine neden olur. Bard topladığı tınılarla kısa süreli hareket hızı artışı, deneyim ve mana elde eder.

  Micinler>Bard’ın varlığı, micin adı verilen küçük ruhları kendine çeker ve bu ruhlar onu takip etmeye başlarlar. Bard her  saldırdığında, micinlerden biri fırlayıp hedefe fazladan hasar verdikten sonra manevi boyuta geri döner. Bard daha fazla tını topladıkça, onu takip eden micinlerin hem sayısı hem de gücü artar.

Q: Kozmik Bağ>Bard’ın oluşturduğu ruhani enerji patlaması, bir hat üzerinde ilerleyerek isabet ettiği ilk rakibe hasar verir ve    onun yavaşlamasına neden olur. Kozmik Bağ bir rakibe isabet ettikten sonra, enerji patlaması yoluna devam ederek ikinci bir hedefe yönelir. Duvara isabet ederse ilk isabet alan hedefi sersemletir. İkinci bir rakibe isabet ederse her iki hedefi de sersemletir.

W: Koruyucunun Mabedi>Bard’ın büyüsüyle cisim bulan bir can çıkını, birkaç saniyeliğine çeşitli güçler kazanır. Çıkının  üstünden geçen dost şampiyonlar can değeri ile kısa süreliğine hareket hızı artışı kazanır. Rakipler çıkının üstünde bir süre durarak onu yok edebilir.

E: Sihirli Yolculuk>Bard hedef alınan duvar üzerinde bir kapı açar. Kapı duvarın öbür ucuna açılır ve dost-düşman bütün  şampiyonlar girip tek seferliğine bu tünelden geçebilir.

R: Kader Birliği > Bard, kısa bir gecikmenin ardından hedef bölge içindeki tüm birimleri (dost veya düşman fark etmez; şampiyonlar, minyonlar ve kuleler dahil) duraklatır. Bu şekilde donan birimler, yeteneğin etkisi geçene kadar hasar işlemez hale gelir.

Bard özellikle Caitlyn,Udyr ve Amumu ile uyumluyken Reksai,Draven ve Leona’ya karşı zorlandığı duyurular arasında.

Bu şampiyon hakkında daha fazla bilgi edinmek için League Of Legends Bard sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın