ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Battlefield Hardline için 2 Yeni Mod

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Loading...Loading...

Battlefield Hardline Öne Çıkan Resim

Bugün Battlefield Hardline için iki yeni mod tanıtıldı. Bu modlar muhtemelen oyuna yeni bir soluk katacak.Battlefield Hardline Croshair-1

Bu modların ilki Croshair adında bir mod.Bu modda 5 kişilik  2 takımdan oluşuyor bu takımlar her zaman ki gibi polis ve suçlu olarak 2’ye ayrılır. Polis olan takım VIP’yi korumaya çalışmaktadır bu sırada da suçlular VIP’yi öldürmeye çalışmaktadır. Bu modda eğer ölürseniz bir daha başlayamıyorsunuz. Kim amacına ulaşırsa 1 puan kazanır ve oyunda 5 puan olan maçın galibi olur. Oyunda maçı kazanmak isteyen takıma çok büyük bir plan kurup takım oyunu oynamalarını öneririz aksi taktirde işler biraz zorlaşabilir.

Battlefield Hardline Croshair-2

Oyunda birisi VIP oluyor bu VIP olan kişi pek koşma gibi bir şey yapması pek güvenli değil, tabi çatışma varken VIP’nin elinde sadece Bald Eagle vardır. VIP özel silah kutusunu açmak için anahtara sahip olacak ve bu kutunun içindeki silahı bütün takım arkadaşların kullanabilecek. Ayrıca oyunu kazanmak için bu silahı almak size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Herkesin oyunda bir rolü olmalıdır, aksi taktirde herkes kafasına göre davranır. Mesela birisi önden gidip yolu temizlemeli. Etrafa tırmanmak için kancamız bulunacaktır.

Diğer modda ise suçlular alışveriş merkezi gibi bir yerde birini esir tutuyor bize polis olarak esir kurtarma görevi veriliyor.Battlefield Hardline Rescue-2

Bu bölümde sessiz bir şekilde gitmek genellikle daha güvenli ve kolay olur diye düşünüyorum, ve bu bölümde de bir önceki bölümdeki gibi takım çalışması çok önemli bir etken. Bu mod Croshair moduna çok benziyor yine 5 kişilik takımlardan oluşuyor ve yeni oyun 5 tur sürüyor  5 turun galibi oyunu kazanıyor. Suçluların elinde 2 esir bulunmaktadır ama bizim bunlardan birini kurtarmamız yeterli olacak. Tabi birini kurtarmak yeterli olmasına rağmen birin kurtarıp gitmek yakışmaz, bu yüzden ikisini de kurtarmayı denemek daha iyi. İlk raund biraz daha strateji odaklı oldukça iyi bir takım çalışması ve suçlulara küçük sürprizler yapmayı unutmayın. Ayrıca elimizde bulunan değişik aygıtları, zipline’leri ve kancayı kullanmak bize çatıdan da saldırmaya yarayacaktır.

Elimizde tam bir tarih bulunmasa da Croshair modunun 17 Mart’ta çıkma ihtimali bulunmakta, ama ilerleyen günlerde yeni bilgilerle tekrar karşınızda olacağız. Takipte Kalmayı unutmayın. 


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın