ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Battlefield: Hardline Resmi Sitesinden Açıklama

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Loading...Loading...

Battlefield-Hardline-Logo

Geçtiğimiz günlerde Battlefield Hardline’ın yapımcılarından Mike Glosecki, oyunun PC oyuncuları için önemli ve özel bir açıklama yaptı. Bu açıklamada PC oyuncularının konsol oyuncularından genel anlamda daha avantajlı oluğunu açıkladı.

Glosecki, oyunun PC versiyonunda kaplamaların konsola göre daha iyi olacağını, yüksek seviyede anti-aliasing ve Geniş Görüş Açısının bulunacağını bildirdi. Ayrıca oyunu PC versiyonu için ayrıca uğraştığını hiç bir şekilde başka bir konsoldan portlama yapmayacağını belirtti. Glosecki oyunu kalite açısından 2 yıldır sürekli multiplayer alanda test ettiğini ekledi.

Ve konuşması da tam olarak şöyleydi: PC’nizde diğer platformlardan çok daha güzel grafikler görebileceksiniz. En iyi kaplama ayarlarını seçebilecek, kaplama kalitesini arttırabilecek, anti-aliasing ve daha birçok görsel detayı yüksek kalitede yaşayabileceksiniz. Ayrıca isteğinize göre görüşünüzü arttırabilir (FOV) veya oyunu 60fps’den çok daha yüksek değerlerde oynayabilirsiniz. İsterseniz 3 monitörle görüş açınızı doyumsuz seviyeye taşıyabilirsiniz. Son olarak, fare ve klavye size en iyi kontrol seçeneklerini verecektir.”

Son olarak Glosecki Pc’nin açık ara en iyi oyun platformu olduğunu ve bu Battlefield: Hardline’ın Pc için mükemmel bir oyun olduğunu açıkladı.

Battlefield: Hardline’ın PC sürümü 17 Mart’ta diğer konsollarla beraber görüşünüze sunulacaktır 45


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın