ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

ByRecLast.Net An İtibari İle Açılmıştır !

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Loading...Loading...

rec

Herkese Merhabalar.

Bildiğiniz gibi bi süredir projem olduğunu söylemiştim.1 Ayı geçkin süredir projemiz üzerinde çalışıyorduk. An itibari ile artık projemi öğrenmiş bulunmaktasınız :)   Projemizde link sorununu çözeceğimizi söylemiştik. Sitemiz sayesinde link sorunu kalmamıştır. Bütün oyunları rahat bir şekilde linklerini görebilecek, Videolarını izleyebilecek,İncelemeleri ve rehberlerini görebilecek, Sistem gereksinimlerine bakabileceksiniz. Bunun dışında isterseniz forumumuzdada rahat bir şekilde yardımlaşabilecek ve yorumlar yazabileceksiniz. Güzel bir gruplaşma kurma amacım olduğunu uzun zamandır söylüyordum zaten. Bu site ile artık rahat bir şekilde gruplaşma oluşacaktır diye umuyorum. Fakat farketmişsinizdirki şuanda fazla bir içeriğimiz bulunmamakta.Zaman içerisinde bütün oyunlar eklenmiş olacak. Bunun dışında yeni haberler ve videolarıda burada bulabileceksiniz. Diğer Blog kanalımızı bırakıp buradan devam edeceğim sanırım.Şuan bir fikrim yok.

Bunun dışında az öncede söylediğim gibi içerik olarak oldukca eksiğimiz bulunmakta bu yüzden sitemize editör ve forumlarımızada moderatörler alınacaktır. Başvurular için gerekli açıklama en altta  ve forumumuzda mevcuttur.

Yine bunun dışında sitemiz şuanda yeni açıldığı için herşeyi ile kontrol etme şansını şuanda yakalayamadık. Bu yüzden sitemizde sorunlar yada Türkçeleştirilmesi gereken yerler olabilir. Bunların analizi ve sorunların çözümü için sitemiz 1 haftalık beta sürecine girmiştir ^^ Ne kadar kişi sitemizde dolaşıp incelerse okadar çok sorun çözülür ve bi an önce biter bu betada.

Umarım projemiz hoşunuza gitmiştir diyerek lafı daha fazla uzatmadan sizi sitemizle baş başa bırakıyorum.

İyi Oyunlar.

RecLast


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın