ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

CD Projekt RED Witcher 3 İçin Korkmuyor!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (2 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

the-witcher-3-wild-hunt

CD Projekt Red’in (Bazı yapımcı şirketler gibi) fragmandaki görüntü kalitesiyle harikalar yaratıp oyunda o görüntüyü oyunculara sunmamak gibi bir alışkanlığının olmadığı görünüyor. Yapılan açıklamaya göre oyuncu fragmanda ne gördüyse oyun içinde de aynı kaliteyi görebilecek.

Geçtiğimiz yıl Watch Dogs ve Dark Souls II, E3’te öyle harika bir görüntü kalitesi ile fragmanlarını sunmuşlardı ki, oyun çıktıktan sonra hem kullanıcılar hem de bir çok web sitesi tarafından ağır eleştirilmişlerdi.

Bir çok oyun şirketinin oyunculara kurduğu bu görüntü tuzağının (Bilerek mi yapıyorlar yoksa oyunu yüceltelim derken el ayarları mı kaçıyor bilemiyorum…) The Witcher 3’te de olacağı söylentileri internet alemini şimdiden çalkaladı. Tabi bu söylentileri destekleyen bir kanıt yok.

Bir çok forumda,
“Hepsi böyle yaptı zaten, Witcher 3’te böyle olur, ne bekliyoruz ki?”
“Watch Dogs’u da gördük, adamlar film gibi oyun yapmış dedik, oyun çıktı bum bum bum…”

gibi yorumlar bulunuyor. Fakat CD Projekt RED’den Adam Badowski bu söylentilere kulak asmadıklarını ve oyuncuların da içlerini rahat tutmalarını belirtti.

“Eğer fragmanı bir kez daha izlerlerseniz, oyun içi modellemenin ne kadar yüksek düzeyde olduğunu fark edeceksiniz. Özellikle Geralt daha önce hiç olmadığı kadar detaylı görünüyor.” diyen Adam Badowski, içimize su serpti. Bakalım oyun çıktığında nasıl olacak. Eğer hayal kırıklığına uğrarsak Adam amca bu konuda ne diyecek… Sabırsızlıkla bekliyoruz!

Yazar Yorumu
-Oyun hakkında onlarca video izledim. Eminimki görüntü kalitesinde bir düşüş olmayacak. (Tabi 4 k ekran, Titan Z veya X , i7 4. nesil  işlemciniz, SSD’niz ve 16+ gb Ram’iniz varsa. 100-200 liralık oyunc için 10.000 +TL lik bir bilgisayar… Bilemiyorum :) )


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın