ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Çıkışına Son 1 Gün Kalan Gta V Soygun Modundan Sızıntılar.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (3 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

gta-5-heists-dlc-multiplayer

GTA Online soygunları hakkında kıyafet, fiyat, araç, maske ve daha fazlası ile ilgili bilgiler sızdı!
Bu yazımızda size soygunlar ile ilgili resimleri, sızıntıları, araçları ve fiyatları göstereceğiz. Bazı kıyafetleri daha önceki tanıtım videolarından anımsayabilirsiniz. Ancak bunların fiyatları ve son halleri, yarın 4.8 GB olarak gelecek olan büyük ve ücretsiz soygun güncellemesinden önce bazı oyuncular tarafından açığa çıkarıldı.

Yeni Soygunlar ile ilgili yapacağımız 5 görevde yeni göreceğimiz birkaç yüz.

soygun1

Aşağıdaki görselde ise yeni askeri araçlar olan Warstock, Boxville, yeni helikopter Valkyrie, serinin eski oyunlarından bildiğimiz jet uçağı HYDRA ve Heavy Insurgents 1 & 2, Mule isimli araç, Hind helikopteri ve Karin Technical isimli araçları görüyorsunuz.

soygun2

iğer araçlara baktığımızda, Karin Kuruma karşımıza çıkıyor. Mitsubishi EVO X’den esinlenilen aracın, oyunda hem sivil hem zırhlı versiyonunun olduğunu görüyoruz.

soygun3soygun4

Aşağıdaki modelde ise yeni spor aracının ufak bir görüntüsü yer alıyor, ismi ise Lampadati Caso olacakmış. Onun altında ise Gang Buritto minibüsü ile Vapid Guardian SUV’u bulunuyor.


soygunnnn

Şimdi ise bir kaç maske ve dış görünüş ile ilgili kıyafetlere gelelim. Ve tabii ki bunların fiyatlarına…

Erkek ve bayanlar için maskeler.

soygun9

Bayan karakter ve erkek karakterler için soygun kıyafetleri.

soygun10-640x550

Sızan bilgilerden yararlanan bazı kullanıcılar, ekipman, kıyafet ve daha fazlası için fiyatlara ulaşmış gibi görünüyor. Soygunlar sırasında çok geniş bir ekipman yelpazesine sahip olacağımız aşikar! Aynı zamanda bu ekipmanların hepsini işlevsel yapmakta çok önemli bir konu tabii… Aşağıda gördüğümüz resimde bu ekipmanlardan bazılarının  ve maskelerin fiyatları ve isimleri yer alıyor.

soygun11

Soygun güncellemesi ücretsiz olarak 10 Mart Salı günü PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştiriyor. Aynı zamanda soygun güncellemesi oyunun PC platformunun içinde ücretsiz olarak olacak. Beklenen an geldi, büyük soygunlar için SON 1 GÜN! Bizde Oyunun Pc ye çıkması için Dört Gözle bekliyoruz…

 

 

 

 

 


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın