ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Editörlük Başvurusu

Merhabalar,

ByRecLast.Net ailesi olarak, kullanıcılarımıza daha güncel içerik sunabilmek amacıyla kadromuzu genişletmeye karar vermiş bulunuyoruz. Bilindiği üzere ByRecLast.Net bir Oyun (MMO,PC,PS4,vb) platformu ve Bloğudur. Bu nedenle genç ve dinamik bir kadroya ihtiyaç duyuyor, editörlerimizin minimum yaş sınırının 16 olması gerektiğini düşünüyoruz.

Peki ByRecLast.Net ailesinin bir parçası olmak size ne gibi avantajlar sağlar?

Oyunlar hakkındaki düşüncelerinizi dilediğiniz gibi hazırlayabilir, her gün binlerce oyuncunun ziyaret ettiği internet sitemizde paylaşabilir, bir çok oyun meraklısının yazılarınızı ve makalelerinizi okumalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede, zamanla oyun sever okurlarımız tarafından sevilerek tanınan bir yazar olabilirsiniz.

Reklam yayını yapan her internet sitesinin belirli bir kazancı bulunduğundan, ByRecLast.Net ailesi olarak bizimle birlikte emek harcayan herkesin bu kazancı hak ettiğine inanmaktayız. Bu nedenle prensiplerimiz gereği gerçekten bizimle bu yolda ilerleyebilecek olan editörlerimize internet sitemizin kazancına ve editörlerimizin performansına göre hak edilen payı ödemeyi tercih etmekteyiz. Yani editörlerimiz, bizimle birlikte bu yolda ilerleyerek verdikleri emeklerin karşılığında ek kazanç elde edebiliyor olacaklar.

Editörlerimizden beklentilerimiz nelerdir?

Editörlerimizin, Türkçe’yi düzgün kullanabilmesi,
Tercihen Forum, WordPress, Joomla vb. panellere alışkın olması,
Kopyala-yapıştır yapmadan tamamen özgün içerik sunabilmesi,
Özellikle online (MMO) oyunlarla içli dışlı olması,
16 yaş veya üzeri olması gerekmektedir.

Editörlerimizden esas beklentimiz, yazarlık ve özgün içerik sağlanması olmakla birlikte editörlerimizin değerli fikir ve düşüncelerinin yenilikçi amacımıza ulaşmamıza katkı sağlamasıdır. Editörlerimizin tüm fikir, öneri ve düşünceleri bizim için çok önemlidir.

Aramıza katılmak için, aşağıdaki bilgileri by_reclast@hotmail.com adresine göndermeniz veya aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Mesajınızda; adınızı ve soyadınızı, yaşınızı, yaşadığınız şehri, esas başvuru nedeninizi ve örnek olarak kısa bir makale (Oyunlar  ile ilgili haber, inceleme vb.) yazınız.


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın