ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Grand Theft Auto V Yeni Bir Güncelleme Daha

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (1 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

Doğru

GTA Online oyuncularının merakla beklediği Heist DLC’si yanında büyük bir güncelleme daha getiriyor. Bu güncelleme normal oyundan sıkılanlar için yepyeni modlar, günlük görevler ve daha fazlası ile birlikte geliyor. Bu güncellemeye tüm platformlar bedavaya erişecekler (PC dahil). İşte bu güncellemede çıkacak olan bazı özellikler:

Come Out To Play: Eğlence seviyesi çok yüksek olan bu modda oyuncular Runners ve Hunters olmak üzere 2 gruba ayrılıyor. Runners takımını ellerinde güçlü silahlar bulunabilecek fakat araç kullanmarı yasak. Hunters takımı ise motorsiklet ve ATV kullana bilecekler fakat ellerinde pek güçlü sayılmayan pompalı tüfekleri bulunacak ayrıca nişan yardımıda bulumayacak. Bu modda Runners takımı evlerine ulaşmaya çalışırken Hunters grubuda adından anlaşılcağı gibi, Runners gurubunu eve ulaşmadan avlamaya çalışacak. Runners grubunu sadece 1 canı bulunurken Hunters’ın sınırsız canı bulunacak.22-640x360

Siege Mentality: Bu modda ise herhangi bir bölgeyi korumaya çalışan koruyucular ve bu bölgeyi ele geçirmeye çalışan saldırganlar olarak 2 takım bulunacak. Bu iki takımdan koruyucular istedikleri silahları alıp bölgeyi koruyabilecekler. Saldırganlar ise ellerinde bulunan tek silah pompalı tüfek ve sınırsız canları ile bölgeyi ele geçirmeye çalışacaklar25-640x360

Hasta La Vista:  Bu modda ise dev tırı süren tır şoförleri,  ve dev tırlardan kaçan bisikletçiler. Tır şoförlerinin silahları olmasa da devasa tırları bulunmakta. Aslında bisikletçilerinde silahı bulunmamasına rağmen bisikletçiler yüksek manevra kabiliyeti bulunan bisikletleri bulunmakta. Bisikletçiler tırın altında ezilmeden varış noktasına ulaşmaya çalışırken tır şoförleri ise bisikletçileri böcek gibi ezmeye çalışmakta.

23-640x360

Günlül işler: Bu olay çoğunlukla oynda para sıkıntısı çeken oyuncular için birebir. Günde 3 görev yapmamızı sağlayacak bu eklenti. Bu görevlerden kazanacağınız para pek az sayılmaz ama görevlerde buna göre zor olucak.

Serbest Mod Görevleri: Artık oyuncular serbest modda telefonlarına cevap verse iyi olur çünkü artık Lester, Trevor, Ron gibi karakterler serbest moddaykende küçük görevler verebilecek (örn: polislerin dikkatini çek, aracı yok et, uçak çal gibi görevler olacak) 

Artık oyun içinde olacak güncellemeler e-mail olarak size ulaştırılacak, bunun yanında artık oyun içinde e-mail ile arkadaşlarınızla sohbet edebileceksiniz. Ayrıca oyun içinde ödül alarak tişört, araç malzemesi vs eşyalar gelebilecek.

Görmüş olduğunuz bu büyük güncellemeye konsol oyuncuları ücretsiz olarak 10 Mart’ta Heist Dlc’i ile gelicek, Pc platformunda ise oyunun içinde oyun ile birlikte 14 Nisan’da parmaklarımızın ucunda olacak.

 


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın