ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Haftanın Filmleri Projemiz

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (1 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

film-öneri

Merhaba Sevgili ByRecLast.Net Takipcileri,

ByRecLast.Net sitesi bildiğiniz gibi oyun ağırlıklı bir sitedir. Her ne kadar oyun ağırlıklı olsada bir çok alanda yazı yazılabilen eğlenceli bir platform olması da uzun zamandır aklımızda. Haliyle oyunların dışında teknoloji,film,dizi,müzik ve benzeri bir çok konuda yazılar bulabileceğiniz,uzun süre zaman geçirebileceğiniz ve en önemliside eğlenebileceğiniz bir platform olmasını istiyoruz. Tamda bu sebeb ile yeni projeler üretmeye, farklı birşeyler yapmayı düşündük ve aklımıza mükemmel bir fikir geldi. Bugün itibari ile yeni bir projeye imza atmış bulunmaktayız. Başlıktanda anladığınız üzere artık sizlere haftalık filmler önerecek, puanlar verecek ve filmleri güzelce incelemeye çalışacağız. Bu sayede sizleri film arama derdinden kurtarmak gibi bir planımız var. Siz herhangi bir filmi izlemeden önce, ön incelemeyi okuyarak film hakkında biraz fikir sahibi olacak, Film bittikten sonraysa yine sitemizde incelemeyi okuyarak bizim yorumlamalarımızı görecek ve film hakkında kendi yorumlarınızı dile getirebileceksiniz. Kısacası burada film önerisi alırken, aynı zamanda film hakkında tartışabilecek, kendi fikir ve görüşlerinizide dile getirebileceksiniz. Tabi şunu söylemeden de edemeyeceğim. Ön İncelemede Spoiler olmayacaktır, fakat İnceleme kısmına geldiğinizde Spoiler lar olacaktır bunuda belirteyim istedim. Umarım bu projemiz hoşunuza gider.

Şimdi gerekli detayları ve linkleri şöyle gösterelim ;

Amaç Ne Birader?

Kısaca belirtirsek burada film önerisi alırken, aynı zamanda film hakkında tartışabilecek, kendi fikir ve görüşlerinizide dile getirebileceksiniz.

RFP Nedir ;

RFP RecLast Film Puanı’nın kısaltmasıdır. İncelemelerde kullanacağımız puan sistemidir. İMDB tarzında bir puanlama olacak ve puanı biz vereceğiz.

İMDB Nedir ;

Imdb, İngilizce Internet Movie Database anlamına gelen ve bu kavramı anlatan bir kısaltmadır. Dünya genelinde hemen her filmin incelemesini yapan,oyuncularına kadar tanıtan  ve filme puan veren bir sitedir.

Haftanın Filmleri Listesi ;

Haftanın Filmleri Projesinin 1. Hafta Film Listesi

Sorulabilecek Genel Sorular ;

Haftalık Kaç Film İncelenecek?
Net bir sayı yok. İzlediğimiz filmlere göre inceleyecek ve yazacağız.

Spoiler Olacak mı?
İncelemesini yaptığımız filmi 2 incelemeye ayıracağız. Bu sayede sayfayı ilk açtığınızda sadece Ön İnceleme kısmını göreceksiniz ve Spoiler görmeyeceksiniz. İnceleme kısmına gelerek asıl incelemeyi görebilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları buraya yorum olarak yazabilirsiniz. Bu projenin gelişmesi ve oturması için herkesin fikir ve önerilerini bekliyoruz. Yorum yazarak gelişmemizi sağlayabilirsiniz.


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın