ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Hardcore FPS Dirty Bomb!Yok Böyle Bi Oyun

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (1 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

Dirty Bomb Game

Nexon America ve Splash Damage tarafından Dirty Bomb’un 20-23 Şubat tarihleri arasında yaptığı stress testi 6-9 Mart arasında devam edecek.Şu an Kapalı Betada bulunan oyunda Nexon firması 100.000 den fazla oyuncuyu bu kapalı beta stress testine davet ediyor.

Nexon ve Splash Damage ayrıca oyun hakkında güzel bir tanıtıcı video hazırladı.

Splash Damage firması tarafından geliştirilen Dirty Bomb (MMOFPS) tarzı bir oyun olarak oyunculara kısa zamanda keyifli ve bir o kadarda heyecanlı dakikalar yaşatmayı başarmış gibi görünüyor.En güzeli de ne biliyor musunuz? Free to Play(ücretsiz) olması.Takım oyununu esas alan Dirty Game’de her paralı askerin farklı silah,yetenek ve takımları bulunmakta.

DirtyBomb

 

Geçtiğimiz yıl Nexon ve Valve Dirty Bomb’u sadece Steam platformunda çıkaracağını duyurmuştu.Ancak şimdi baktığımızda özel bir sunucu üzerinde eşleştirme,sohbet ve partiler bulunan bir oyuna dönüştü.Valve’nin daha oyunla ilgili birçok çözüm ve yeniliği de parmak basacağı daha şimdiden belli.Oyunla ilgili daha fazla bilgi almak ve siz de oyunun bir parçası olmak istiyorsanız oyunun Websitesi ve Facebook ziyaret etmeyi unutmayın.


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın