ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Hounds Yarışmasında Oyuncular İsyan Etti !

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (1 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

hounds-the-last-hope

Hounds The Last Hope ekibinin haftalar önce başlattığı Kill And Fail yarışmasına tepkiler büyüyor. Yarışmanın kuralları ve şartlarını haberimizde belirtmiştik. Yapılan yarışmanın ödülleri büyük olunca haliyle oyuncuların tepkileride büyük oluyor. Yarışmanın süresinin uzatılmasından sonra katılım gösteren büyük youtube kanalları yüzünden herkesin kafasında sorular kaldı. Asıl olaysa ilk 5 kişinin seçilmesinden sonra başladı. Seçimi videoya bakmadan yada juriye bağlanmadan sadece izlenmeye göre seçilmesiyle tüm oyuncular tepki gösterdi. Seçimin izlenmeye göre verileceğiyse baştan belirtilmemişti bile.

1

Sosyal ağın dışında forumdanda tepkiler artmaya devam etti. Bildiğiniz gibi yarışmaya bizde katılmıştık ve bu yüzden bir konuda ben açtım. Firmanın oyuncuları dinlemesi ve iletişimde olması gerektiğini belirtmeye çalıştım. Kaldıki şöyle bir gerçekte bulunmakta. Eğer izlenmeye göre seçiliyorsa ilk 5 de benim de olmam gerekiyordu. izlenmem 5 e giren 2 kişiden daha fazla çünkü. Haliyle bir isyan bayrağınıda ben açıyorum burada. Fakat bu haberi yaparkenki amacım kendi sinirimden değil. Firmanın yaptığı bu büyük yanlıştan kaynaklanıyor. Devamında zaten durumu göreceksiniz sizlerde.

2

Firmanın hiç dikkate almaması oyuncularını hiç dinlememesi yüzünden tepkiler büyümeye devam etti.

3

Hiçbir yorumu yada konuyu görmeyen firma, yarışmayı tekrar gözden geçirmeyi yada oyuncuları dikkate almayı bile düşünmeden yarışmayı sonlandırdı ve 1. yi seçtiğini belirtti.

5

Yazıda da anlaşılacağı üzere Shinkanın diskalife edildiği ve kurallara uymadığı belirtildi. Bir çok kişi unlost ve shinkanın beraber video çektiği ve unlost un netmarble ekibinde olduğunu biliyor. Haliyle diskalife edilmesinin büyük sebebi bu diye düşünülüyor. Diğer 2. konuysa yarışmaya katılan diğer oyuncular bloodrapper ın yarışmanın temel konusu olan kill and fails e uymadığı kanısında. Yine diğer 3. konuysa oyuncuların Monarch ın bot kullandığı kanısı. Bunların ne kadar gerçek olduğu tartışılır tabiki. Uzun lafın kısası bu yarışmada bir sürü hata ve yanlış bulunmasına rağmen Netmarble ekibi yarışmayı sürdürdü ve bir kazanan açıkladı. Yüzlerce kişinin de emeğini yemiş oldu.

4

Bize göre ilk 5 i düzgünce herşeyi dikkate alınarak baştan seçilmesi ve gerçekten hakedenlerin ilk 5 e girmesi gerektiğiydi. Sonrasında oyuncular yine seçim yapabilirdi.  Zaten bu şekilde yapsaydı doğru olan olmuş olacaktı. Ekibin hiçbir videoyu izlemediği ve direk izlenmeye göre seçim yaptığı gözle görülüyor. Her neyse kazanan kazandı ve yarışma bitmiş oldu bizede tebrik etmek düşer… Son sözümüde Netmarble ekibine bıraktım ve bu ekibe ait hiçbirşeyi sitemizde yer vermeyeceğimizi söylemek istiyorum artık.

6

Son dakika editi ;

Az önce kazanan arkadaşın sayfasını dolaşırken gördüğüm bi durumuda şöylece göstermek istiyorum. 20 tane oyu tek seferde veren bot bir arkadaş daha… Şimdi bi kez daha söylemek istiyorum. Bu arkadaş birincliği gerçekten haketmişmi?

Ekran Alıntısı

İyi Günler Dilerim.

RecLast

Bunu Paylaş

  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • Linkedin
  • Reddit
  • Delicious
  • Digg

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yazar Hakkında
Editör :

Copyright © 2010-2015 by RecLast All rights reserved.

Yorumlar


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın