ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

LoL’de Şampiyona Göre Beceri Seviyesi Geliyor!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (3 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

league-of-legend-şampiyona-özel-seviye

League Of Legends ilk çıktığı günden bu yana durmaksızın gelişiyor ve kullanıcılarına daha hatasız, daha gözalıcı bir oyun sunmaya devam ediyor. Yıllardan beri çıkardığı şampiyonlar, kıyafetler, haritalar, oyun çeşitleri ve yaptığı turnuvalar ile gönlümüzde taht kuran Riot Games şimdi de Sihirdarların her şampiyon için farklı seviye alabilmesini sağlayacak.

Sistem Nasıl Çalışır?

“Ben Rengar’da ustayım!” diyen oyuncunun nişanına göre seviyesini anlayabileceksiniz. Oyun içinde yaptığınız hareketler ile oyun sonunda belli bir puan kazanacaksınız ve bu puan oynadığınız şampiyon üzerindeki beceri seviyenize katkıda bulunacak. Toplamda 5 seviye var ve 4. seviyeden itibaren şampiyona özel bir Giriş Ekranı Nişanı’da alacaksınız.

a bn

Seviyeler  

Oyun sonunda sistem otomatik olarak size belli bir seviye verecek. Bu seviye oyun içindeki performansınıza göre sistem tarafından belirlenecek. Siz harika oynadığınızda takım yüzünden kaybetseniz bile kazandığınız bir şeyler olacak.

Seviye Atlama

Oyunda profilinizden tüm karakterler üzerindeki Usta Seviyeniz’i görebilirsiniz. Tüm usta seviyeleri profilinizde yer almış olacak.

ÖDÜLLER!

Her şampiyon için 5 farklı rütbe olacak. Bu rütbelerin görünümleri ve ödülleri de tabi ki farklı. İlk 3 rütbe için henüz bir şey yok fakat 4. ve 5. rütbelerde giriş ekranı nişanı elde edeceksiniz.

bas

Champs_Sliced_Eng

TEST SÜRÜŞÜ 

Riot Games bu yeni sistemi PBE üzerinde 11/3/15 tarihi itibarı ile denemeye başladı. Bir kaç hafta sonra BETA aşamasında belirli sunucularda boy gösterecek. Daha sonra her şey yolunda gidiyorsa tüm sunuculara bu sistem gelecek.

Başlangıçta (yani BETA da) bu sistem 5 seviye olacak ve sadece Sihirdar Vadisi üzerinde normal oyunlarda geçerli kılınacak.

Gelecekte ise 5 olan bu seviye artacak ve değişik ödüllendirmelere gidilecek. Şampiyonlar üstünde usta bir oyuncu olmaya hazır olun!


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın