ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

NCSoft’un Project Hon Oyunu İptal Edildi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (1 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

project-hon

Unreal Engine 4 oyun motoru ile yapımına başlanan mekanik savaş oyunu, Hızlı, güçlü ve efsanevi robotların savaşlarını konu alacakdı. Project Hon‘da oyuncular nörotik olarak kontrol edilebilen insansı dev robotlar ile mücadele edecekler ve bu robotların transformers edasıyla şekilden şekile girdiklerini gözlemliyorduk. Ancak NCSoft‘un Project Hon Oyunu İptal Edildiği haberiyle bir çok kişi hayal kırıklığına uğradı. Transformers ve Exteel fanları bu duruma çok üzüleceğe benziyor.

Oyunun iptal edilmesinin sebebi Güney Kore’deki oyun pazarına uygun olmamasından kaynaklandığı gelen bilgiler arasında. Bu yüzden stüdyo Lineage Eternal: Twilight Resistance adlı RPG oyununun ve Master X Master adlı Moba oyununun üzerinde durmayı amaçlıyor. Bu arada Project HON ekibinin oyun yapımında kullanılması sebebi ile binlerce doları zimmetlediği skandalının da yayılmasının önüne geçemedi.(Artık ne kadar gerçektir bilinmez.)

Bize göre Project HON  kesinlikle potansiyeli olan bir oyundu. Bu tarz mekanik savaşlarını seven oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmış ve şimdiden bir çok fan toplamıştı.


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın