ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Need For Speed World Kapanıyor !

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (1 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

need for speed world

Need For Speed serilerinin Online sürümü olan Nfs World  5 yıldır ücretsiz olarak oyunculara eğlenceli yarış deneyimleri sundu. Online yarış oyunu denildiğinde akla ilk gelen oyunlardan olan NFS World için bakım çalışmaları gerektiğini düşünen ekip, yeni gelen geliştirme ekibi ile bu işi başaramamasından dolayı kapatma kararı aldı. Hepimiz bu habere üzülsekde uzun zamandır güncellenememesi ve kendini tekrarlaması ile bu durumu biraz olsun hissettirmişti. NFS World 14 Temmuz 2015 tarihinde kalıcı olarak kapatılacaktır. SpeedBoost satışları bugün itibari ile iptal edilmiştir.Yapımcılarının siteleri üzerinde yaptığı açıklamaysa şu şekilde ;

2010 yılında sunulan Need for Speed World, sahip olduğu dinamikleri ve sosyal deneyimi ile PC oyuncularına yeni bir soluk getirmişti. Ancak, aradan geçen 5 yıl sonrasında oyunun Need for Speed markası altında oyunculara yüksek standartlarda bir hizmet veremediğini görüyoruz. Farklı oyuncu kitlelerine ulaşarak genişletmeyi hedeflediğimiz oyunumuz, maalesef artık geliştirme sürecine devam edemeyecektir. Yapılan çalışmalar ve incelemeler sonrasında Need for Speed World oyununa desteğin sona ermesine karar verilmiştir.

Sahip olduğunuz oyun içi nakitleri ve SpeedBoost’ları 14 Temmuz’a kadar kullanabilir, yeni araç alabilir ve bu tarihe kadar Need for Speed World heyecanına devam edebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa, bize help.ea.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu zamana kadar vermiş olduğunuz destek ve anlayışınız için teşekkür ediyoruz. Ekibimiz bu oyuna verdiği emek ve elde ettiklerinden gurur duyuyor. Bundan sonra da farklı proje ve ürünler ile yarış severlere daha iyi bir eğlence hizmeti vermeyi amaçlıyor olacağız.


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın