ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Neverwinter 1,6 milyonu oyuncuyu aştı !

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (1 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

neverwinter

Ücretsiz oynanabilen MMORPG’lerin önde gelen yayımcısı Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Studios, Neverwinter’ın günümüz itibarıyla 1,6 milyonu aşmış olan oyuncu sayısıyla 2015’in oynaması ücretsiz en iyi Xbox One (Microsoft’un hepsi bir arada oyun ve eğlence sistemi) oyunu konumunda olduğunu duyurdu. Cryptic, Neverwinter’ın nefes alan dünyasını canlı tutmak amacıyla 2015 senesinde yayınlayacağı beş ücretsiz güncellemeyle Tyranny of Dragons ve Elemental Evil dahil olmak üzere popüler Dungeons & Dragons hikayesi malzemelerini bünyesine katacak.

İşte Neverwinter için gösterilen istatistikler ;

neverwinter-istatistik

“Konsol pazarına giriş yaptığımız ürün olan Neverwinter’ın Xbox One’da yakaladığı başarı, bizi gerçekten de mest etti,” diye açıklıyor Perfect World Entertainment Yönetim Kurulu Başkanı Bryan Huang. “Çevrimiçi oyunlarımızla hedeflediğimiz, oyuncuların içinde olmaktan keyif aldıkları dünyalar oluşturmak ve güncelleme yayınlarıyla yeni içerikler sunarak oyun deneyimi gelişiminde onlara destek olmak.”

“Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios’daki ortaklarımızın uluslararası dağıtıma sundukları ilk Xbox One oyunu olan Neverwinter’ın böylesine erken bir başarı elde etmesi çok heyecan verici,” diyor Xbox Şefi Phil Spencer. “Biz oyun tutkunları, Xbox One’daki benzeri olmayan bu oynaması ücretsiz MMORPG’yi çok sevdik ve bu platform bağının yeni içerikle birlikte daha da güçlenmesini bekliyoruz.”

Neverwinter, hareketli savaşları ve destansı zindanları ön plana çıkaran, aksiyon dolu ve oynaması ücretsiz bir MMORPG. Oyuncular, muazzam Neverwinter’ı ve onu çevreleyen kırsalları, Unutulmuş Diyarlar’ın bu simgeleşmiş şehrinin hala canlı olan tarihini öğrenerek ve birçok düşmanıyla savaşarak keşfediyor. Neverwinter, PC ve dijital olarak Xbox One sürümüyle Altınla* oynaması ücretsiz formatıyla Xbox Games Mağazası’nda sizi bekliyor.


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın