ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Phantomers Fokus Grup Testi Başlıyor!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (1 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

phantomers-online

NTTGames’in Koreden Türkiye’ye getirmiş olduğu yeni nesil MMOFPS oyunu Phantomers önümüzdeki günlerde FGT(Kapalı Beta) testlerine başlayacak. Oyunun yöneticileri ile birlikte Phantomers’ı test edecek olan oyuncular, Phantomers’ı ilk deneyen oyuncularımızdan olacak ve oyunda buldukları hataları, oyun hakkındaki önerilerini doğrudan yöneticilere iletme fırsatı bulabilecekler.

FGT Etkinliği nedir?

NTTGames ekibinin yaptığı Kapalı Beta Testi de diyebiliriz. Oyundaki hata,sorun yada bug olup olmadığını görmek amacı ile oyun bir kaç günlüğüne açılacak. Bu süreçde etkinliğe katılma hakkına sahip 500 kişi oyunu deneyecek, oyundaki hata,sorun yada bug olup olmadığını kontrol edecek ve FGT nin ardından hesapları sıfırlanacaktır.

FGT Etkinliği ne zaman başlıyor?

FGT Başlangıç: 21 Mayıs Perşembe
FGT Bitiş: 24 Mayıs Pazartesi
Oyuna Giriş Saatleri: 14.00 ~ 23.00

Başvurular nasıl olacak?

Gerçekleştirilecek olan Phantomers Fokus Grup testlerine katılmak isteyen oyuncular Phantomers resmi sitesine girerek “FGT Kayıt” butonuna tıklayacak ve kayıt yapacaklar. Sonrasında buradaki konunun altına aşağıdaki bilgileri doldurarak FGT kaydını tamamlamış olacaklar.

Ad-Soyad:
Yaş:
Şehir:
Oynadığınız FPSler:
Neden FGT’ de yer almak istiyorsunuz? Kısaca anlatın:

Unutmayın FGT ye sadece 500 kişi katılabilecek. ^^

FGT Anahtarları Ne zaman Dağıtılacak?

FGT Anahtarları 18 – 21 Mayıs tarihleri arasında resmi forum üzerinden özel mesaj yolu ile dağıtılacaktır.Yapılan başvuru değerlendirmeleri sonucunda seçilen oyuncular yine forum sayfası üzerinden duyurulacak ve seçilen oyuncuların kendilerine kurulum dosyası indirme linki ve FGT katılım kodunu içeren bir özel mesaj gönderilecektir.

FGT Bildirimlerini nereden yapacağız?

FGT’ye katılma şansını elde eden oyuncularımız için resmi forum üzerinde yeni bir başlık açılacak ve bu başlık üzerinden oyun içerisinde bulduğunuz hataları, fikirleri ve önerilerinizi bu başlık altından bizlere ilete bileceksiniz.


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın