ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

PS4 Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (2 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

playstationmetalgear5specialedition

Konami ve Sony Computer Entertainment Metal Gear Solid V: The Phantom Pain için özel tasarım bir PlayStation 4’ü Japon pazarında satışa sunacağını açıkladı. Açıkçası ülkemizdeki mağazalarda satılan, siyah PS4’lerden daha havalı duruyor. Nasıl satın alırsınız, bu haberi gördükten sonra neler hissedersiniz, ağzınızın sularını nasıl tutarsınız bilemiyorum ama gerçek bir konsol oyuncusu olarak ben Japon arkadaşlarıma yalvarmaya başladım bile.

SCE tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, fiyat ve açıklamalar ilerleyen günlerde paylaşılacak. Bunun dışında sizi ve tabi ki bizi üzebilecek bir konu daha var. Japon pazarı dışında batı ülkelerinin pazarlarında bu özel tasarım PlayStation 4 satılmayabilir. Resmi internet sayfası üzerinden alınan isteğe, ilgiye bağlı olarak satışa sunulabileceğini söyleseler de, bu ilginin çok büyük olması gerek. Yani bugüne kadar batı ülkelerin pazarlarında satılan PS4’lerin en azından %25’i oranında bir ilgi gerekiyor, bu da imkansıza yakın bir rakam.

Umarım bu özel tasarıma sahip olmak isteyenler bir şekilde elde edebilirler. Bize duyurması düşer, Mecnun bile aşkı için dağları delmiş, biz oyuncular her şeyi yapabiliriz!


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın