ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Sezon 3 Ödülleri karşınızda

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Loading...Loading...

league-of-legends

Sezon 3’ün sona ermesine üç aydan az bir süre kaldı. Bu yılki ödülleri merakla beklediğinizi biliyoruz; bu nedenle Sezon 3’te dereceli oyun oynayanların kazanacağı ödülleri açıklamanın vakti geldi.

Geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da Sezon boyunca oynadığınız dereceli oyunlarda ulaştığınız aşamaya göre ödül vereceğiz. Herhangi bir oyun modunda (tek, çift, 5’e 5, 3’e 3) dereceli oyun oynayarak ödül kazanacaksınız ve tüm modlar arasında ulaştığınız en yüksek aşamaya karşılık gelen ödülü alacaksınız. 5’e 5 ve 3’e 3 aşama ödülleri için takımla en az beş oyun oynamanız ve takımın toplam oyun sayısının en az %30’unda yer almış olmanız gerektiğini unutmayın.

Sadede gelelim; işte ödüller:

rewards-goldplatdiam-crests(1)

Aşama Ödülleri

(Sezon 3′ün sonunda bulunduğunuz aşamaya göre)

rewards-goldplatdiam-crestsBronz veya üzeri: Season 3 Sihirdar Simgesi
Başarılarınızı gösteren bir Sihirdar Simgesi kazanacaksınız. Sezon 3 sonunda bulunduğunuz aşamaya göre çeşitli ödüller var.

Gümüş veya üzeri: Profil Görseli Çerçevesi, Yükleme Ekranı Çerçevesi, Şanlı Totem Görünümü
Profil görselinizden yükleme ekranına, Gümüş veya üstü aşamaya ulaştığınızda o aşamanın çerçevesini kazanacaksınız. Her aşamanın farklı rengi var. Gümüş aşamada bir de kalıcı Şanlı Totem Görünümü alacaksınız.

Altın veya üzeri: Sezon 3 Arkadaş ve Takım Davetleri Madalyası, Şanlı Şampiyon Kostümü
Rekabete dayalı oyunun en üst kademelerine çıkarsanız alacağınız özel davet rozeti ile dostlarınıza ve takım arkadaşlarınıza başarınızı parıltılı bir şekilde gösterebileceksiniz. Ayrıca kalıcı Şanlı Totem Görünümünü ve özel bir Şanlı Kostüm kazanacaksınız.

Sezon sonu ödülleriyle ilgili daha fazla bilgi ve sorularınızın yanıtları için Sıkça Sorulan Sorulara göz atın.

Yeni arkadaşlarınızla bir takım kurun ya da eski dostlarınızla zafere koşun; dereceli takımlarla oynayarak şanlı ve yeni bir kostüm kazanma fırsatı elde edeceksiniz. 31 Ekim’e kadar vaktiniz var; o yüzden Adalet Meydanlarında mücadeleye devam!


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın