ByRecLast.Net | Oyun Kanalı
ByRecLast.Net | Oyun Kanalı

Vainglory’e Yeni Hero:Celeste

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (1 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...Loading...

Vainglory Celeste

Vainglory, dokunmatik cihazlar için devrim niteliğinde bir MOBA oyunu.Güncelleme ile birlikte yeni bir hero çıkaran oyunumuz her geçen gün daha da gelişmekte.Celeste adlı yeni hero yetenekleri ile düşmanlarını takım arkadaşlarında uzakta tutabilecek bir yapıya sahip.Celeste’nin yetenekleri Heroic Perk,Heliogenesis,Core Collapse ve Solar Storm olarak geçiyor.

Heroic Perk    :Celeste’nin düz vuruşları büyü bileşenlerinden oluşur ve öldürücü hasar verir.

Heliogenesis  :Celeste hedef bölgeye küçük yıldız formu oluşturur ve düşmanlarına öldürücü hasar verir.Eğer bu yeteneğini mevcut bir yıldız üzerinde kullanırsa Celeste daha fazla hasar verecektir.

Core Collapse:Kısa bir gecikmeden sonra hedef bölgenin içinde bulunan düşmanlar kısa bir süreliğine sersemler ve hasar alır.

Solar Storm   : Celeste harita boyunca yıldızlardan oluşan bir fırtına yaratır ve düşmana hasar verir.Solar Storm çarpıştığı ilk düşmana daha fazla hasar verirken yetenek her geliştirildiğinde daha fazla yıldızla birlikte hasar çoğalır.

Vainglory daha şimdiden 18 bin kişiden tam not aldı.Eğer siz de iOS kullanıyorsanız bu oyunu kaçırmayın derim.Boş zamanlarınızda harika vakit geçirebileceğiniz Vainglory sizleri bekliyor.

Ayrıca güncelleme ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve oyunu indirmek için buradan siteye ulaşabilirsiniz.

 

 


BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN

Bağlantılarımızı kullanın